Rusiyanın ən böyük inşaat və interyer dizayn sərgisi olan MosBuild-də 720 rus və beynəlxalq şirkətləri iştirak etmişdir. "IDEA” şirkətinin də iştirak etdiyi və məhsullarını sərgilədiyi yarmarkaya, yeni məhsullar tapmaq, istehsalçı və təchizatçılarla iş görmək istəyən 66.588 ziyarətçi gəlmişdir."IDEA” şirkətinin də iştirak etdiyi və məhsullarını sərgilədiyi yarmarkaya, yeni məhsullar tapmaq, istehsalçı və təchizatçılarla iş görmək istəyən 66.588 ziyarətçi gəlmişdir.
“IDEA” şirkəti Rusiyanın paytaxtı Moskva şəhərində 30 Mart - 2 Aprel tarixlərində təşkil edilən “MosBuild”sərgisində iştirak etdi.
Rusiyanın ən böyük inşaat və interyer dizayn sərgisi olan MosBuild-də 720 rus və beynəlxalq şirkətləri iştirak etmişdir. "IDEA” şirkətinin də iştirak etdiyi və məhsullarını sərgilədiyi yarmarkaya, yeni məhsullar tapmaq, istehsalçı və təchizatçılarla iş görmək istəyən 66.588 ziyarətçi gəlmişdir.
Rusiyanın 83 bölgəsindən və digər ölkələrdən topdan və pərakəndə ticarət müəssisələri, inşaat və təmir təşkilatları, interyer dizayn, memarlıq və dizayn studiyalarından nümayəndələr MosBuild- 2021 sərgisini ziyarət etdilər. Tikinti materialları, keramika, daş, fasad, damlar, qapılar, pəncərə tikinti avadanlığı və alətləri, boyalar və dekorativ suvaqlar, divar və tavan örtükləri və qəliblər, divar kağızı, qapı və kilidlər, döşəmə, pərdələr, tekstil, işıqlandırma və elektrik məhsulları, hamam və mebel şirkətləri stendləri ilə qatılaraq məhsullarını nümayiş etdirdi.
"MosBuild" sərgisinə qatılaraq istehsal etdikləri məhsulları tanıdan "lDEA"-nın təsisçi və direktoru İbrahim Alısoy, yarmarka zamanı 300-dən çox görüş və iclas keçirtdiyini bildirdi. Pandemiyaya baxmayaraq, sərgiyə marağın yüksək olduğunu vurğulayan İbrahim Alısoy, 2021-in keçən ilə nisbətən daha yaxşı olacağını ümid etdiyini və bu səbəbdən həm istehsal, həm də satış - marketinq fəaliyyətlərinə davam etdiyini söylədi.

"MosBuild" exhibition
Russia’s largest construction and interior design exhibition, MosBuild, featured 720 Russian and international participants. 66,588 visitors who wanted to find new products and do business with manufacturers and suppliers came to the exhibition, where "IDEA" Baku participated with its stand and exhibited its products.
Russia’s largest construction and interior design exhibition, MosBuild, featured 720 Russian and international participants. 66,588 visitors who wanted to find new products and do business with manufacturers and suppliers came to the exhibition, where "IDEA" Azerbaijan participated with its stand and exhibited its products.
Representatives of wholesale and retail businesses, construction and renovation organizations, interior design, architecture, and design studios from 83 regions of Russia and other countries visited the MosBuild 2021 Exhibition. Companies operating in building materials, ceramics, stone, facades, roofs, doors, windows, construction equipment, and tools, paints and decorative plasters, wall and ceiling coverings and moldings, wallpaper, doors and locks, flooring, curtains, textiles, curtain bars, shutters, lighting and electrical products, bathroom, and furniture industries participated with their stands and exhibited their products and services at the exhibition, which included 15 main industries.
Founder and Manager of ''IDEA" Ibrahim Alısoy stated that they participated in the MosBuild exhibition and introduced the products they produced in their factories in Azerbaijan and stated that they had more than 300 interviews and meetings during the exhibition. Underlining the high interest in the exhibition despite the pandemic, Ibrahim Alısoy said they hoped that 2021 would be better than last year and therefore they continued both production and sales-marketing activities continuously.