IDEA KazBuild 2025-də
Biz KazBuild 2025 sərgisində, Atakent, Almatıda keçirilən və AZPROMO tərəfindən təşkil olunan Azərbaycan pavilyonunda iştirak etməkdən məmnun olduq.
Bu sərgi bizə sənaye liderləri ilə görüşmək, təcrübəmizi bölüşmək və IDEA-nın istehsalat və mühəndislik həllərini beynəlxalq auditoriyaya təqdim etmək imkanı verdi.
Dəstəyinə görə Azərbaycan Respublikasının İxrac və İnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinə (AZPROMO) və Azərbaycan Respublikasının İqtisadiyyat Nazirliyinə, eləcə də belə dəyərli platforma üçün ITECA-ya təşəkkür edirik.
IDEA-da biz yalnız layihələr deyil, həm də uzunmüddətli tərəfdaşlıqlar qururuq. KazBuild kimi tədbirlər Azərbaycanın mühəndislik və dizayn sahəsində qlobal səviyyədə nələr edə biləcəyini göstərir.

IDEA на KazBuild 2025
Мы рады были принять участие в KazBuild 2025 в Атакенте, Алматы, в составе Азербайджанского павильона, организованного AZPROMO.
Эта выставка дала нам возможность встретиться с лидерами отрасли, поделиться опытом и представить международной аудитории производственные и инженерные решения IDEA.
Мы искренне благодарим Агентство по продвижению экспорта и инвестиций Азербайджана (AZPROMO) и Министерство экономики Азербайджана за поддержку, а также ITECA за организацию такой ценной платформы.
В IDEA мы строим не только проекты — мы строим долгосрочные партнёрства. Такие события, как KazBuild, показывают, чего может достичь азербайджанская инженерия и дизайн на мировой арене.