Big Five Global 2025
Biz Dubai World Trade Centre-də AZPROMO tərəfindən təşkil edilən Azərbaycan Pavilyonu çərçivəsində Big Five Global 2025 sərgisində iştirak etməkdən məmnun olduq. Sərgi bizə sənaye lidərləri ilə görüşmək, təcrübəmizi bölüşmək və IDEA-nın istehsal və mühəndislik həllərini beynəlxalq auditoriyaya təqdim etmək imkanı verdi.
Tədbir zamanı biz Yaxın ŞərqAvropa şirkətləri ilə tərəfdaşlıq sazişləri və müqavilələr imzaladıq, məhsullarımızın Made in Azerbaijan brendi altında ixracını təmin etdik.
Dəstəyinə görə Azərbaycan İxracınİnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinə (AZPROMO)İqtisadiyyat Nazirliyinə, belə qiymətli platforma təqdim etdiyinə görə Big Five Global təşkilatçılarına səmimi təşəkkürümüzü bildiririk.
IDEA-da biz sadəcə layihələr tikmirik — biz uzunmüddətli tərəfdaşlıqlar qururuq. Big Five Global kimi tədbirlər Azərbaycan mühəndisliyinin və dizaynının qlobal səviyyədə nəyə nail ola biləcəyini nümayiş etdirir.

Big Five Global 2025
We were glad to take part in Big Five Global 2025 at Dubai World Trade Centre, within the Azerbaijan Pavilion organized by AZPROMO. The exhibition gave us the chance to meet industry leaders, share our expertise, and present IDEA's manufacturing and engineering solutions to an international audience.
During the event, we signed partnership agreements and contracts with companies from the Middle East and Europe, securing exports of our products under the Made in Azerbaijan brand.
We sincerely thank the Export and Investment Promotion Agency of Azerbaijan (AZPROMO) and the Ministry of Economy for their support, and the Big Five Global organizers for providing such a valuable platform.
At IDEA, we don't just build projects — we build long-term partnerships. Events like Big Five Global highlight what Azerbaijani engineering and design can achieve globally.