Big Five Global 2025
Biz Dubai World Trade Centre-də AZPROMO tərəfindən təşkil edilən Azərbaycan Pavilyonu çərçivəsində Big Five Global 2025 sərgisində iştirak etməkdən məmnun olduq. Sərgi bizə sənaye lidərləri ilə görüşmək, təcrübəmizi bölüşmək və IDEA-nın istehsal və mühəndislik həllərini beynəlxalq auditoriyaya təqdim etmək imkanı verdi.
Tədbir zamanı biz Yaxın ŞərqAvropa şirkətləri ilə tərəfdaşlıq sazişləri və müqavilələr imzaladıq, məhsullarımızın Made in Azerbaijan brendi altında ixracını təmin etdik.
Dəstəyinə görə Azərbaycan İxracınİnvestisiyaların Təşviqi Agentliyinə (AZPROMO)İqtisadiyyat Nazirliyinə, belə qiymətli platforma təqdim etdiyinə görə Big Five Global təşkilatçılarına səmimi təşəkkürümüzü bildiririk.
IDEA-da biz sadəcə layihələr tikmirik — biz uzunmüddətli tərəfdaşlıqlar qururuq. Big Five Global kimi tədbirlər Azərbaycan mühəndisliyinin və dizaynının qlobal səviyyədə nəyə nail ola biləcəyini nümayiş etdirir.

Big Five Global 2025
Мы были рады принять участие в выставке Big Five Global 2025 в Дубайском всемирном торговом центре в рамках Азербайджанского павильона, организованного AZPROMO. Выставка дала нам возможность встретиться с лидерами отрасли, поделиться нашим опытом и представить производственные и инженерные решения IDEA международной аудитории.
В ходе мероприятия мы подписали партнёрские соглашения и контракты с компаниями Ближнего Востока и Европы, обеспечив экспорт нашей продукции под брендом Made in Azerbaijan.
Мы искренне благодарим Агентство по продвижению экспорта и инвестиций Азербайджана (AZPROMO) и Министерство экономики за поддержку, а также организаторов Big Five Global за предоставление такой ценной платформы.
В IDEA мы не просто строим проекты — мы строим долгосрочные партнёрства. Такие мероприятия, как Big Five Global, демонстрируют, чего может достичь азербайджанская инженерия и дизайн на мировом уровне.